مقاله

دکوراسیون با رنگ مرجانی در سال 98

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
دکوراسیون با رنگ مرجانی شاید در ابتدا نشدنی به نظر برسد اما با استفاده از خلاقیت‌تان میتوانید از این رنگ نه تنها در منزل بلکه در پوشش و به طور کلی سبک زندگیتان استفاده کنید.در این مقاله شما را با ایده های الهام بخش در زمینه دکوراسیون با رنگ مرجانی آشنا می‌کنیم.تا در سال 1398 از این رنگ زیبا در دکور قسمت های مختلف خانه استفاده کنید

دکوراسیون با رنگ مرجانی در سال 98


چرا رنگ مرجانی بعنوان رنگ سال 2019 انتخاب شد؟!

شاید فکر کنید چرا باید رنگ سال ۲۰۱۹ مرجانی زنده باشد!؟ شرکت پنتون(Pantone) شرکتی است که به طور غیر رسمی رنگ سال را تعیین میکند. رنگ سال 2019 شرکت پنتون،مرجانی انتخاب شده است.امسال این شرکت تصمیم گرفته برای حفظ حیات موجودات کره زمین به موضوع صخره های مرجانی بپردازد. صخره های مرجانی منبع حیات وحش در دریا و اقیانوس ها هستند که امروزه در حال نابودی ‌اند انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال شاید توجه انسان‌ها را به خطرات محتمل برای این موجودات جلب کند.

رنگ مرجانی در طراحی داخلی


مرجانی زنده به چه رنگی است؟

این رنگ، رنگ نوعی از مرجان‌های دریاییست که مابین نارنجی و صورتی هستند. این رنگ پرانرژی، زنده و نشاط آفرین است. شرکت پنتون اعلام کرده که این رنگ نمادی از خوشحالی و خوش بینی‌ست و گرما و صمیمیت میان افراد به وجود می‌آورد.

زنده کردن محیط با اضافه کردن رنگ مرجانی

در خانه های امروزی رنگ دکوراسیون عموماً سرد است.در سال 98 اضافه کردن رنگ مرجانی به دکوراسیون داخلی خانه هایی با رنگ‌هایی نظیر سفید، طوسی و آبی تضادی گرم و زندگی بخشی به محیط منتقل خواهد کرد.

رنگ سال 98

از جزییات شروع به تغییر دکور خانه کنید!

برای تغییرات بزرگ لازم است آهسته قدم بگذاریم. لزومی ندارد برای دکوراسیون با رنگ مرجانی در سال ۹۸ حتما مبلمان مرجانی رنگ بخرید! می‌توانید از کوسن شروع کنید و کم کم به سراغ وسایل دیگر بروید.

کوسن
کوسن‌ها عناصر ساده ای هستند که برای هر تغییر در دکوراسیون منزلتان می‌توانید از آن‌ها شروع کنید. در طراحی دکوراسیون داخلی  عموماً برای ایجاد تضاد و پویایی از کوسن‌های رنگی استفاده می‌شود. استفاده از رنگ مرجانی و تیفانی در کنار هم ترکیب بی نظیری ایجاد میکند و تعادل در رنگ‌آمیزی خانه‌تان ایجاد می‌کنند.
رومیزی
بله درست شنیدید رومیزی! این رنگ با چوب، شیشه، رنگ سفید، سیاه و حتی طلایی بسیار جذاب و منحصر به فرد به نظر می‌رسد.
آثار هنری
فرقی نمیکند تابلوی نقاشی بزرگ با رنگ سال یا عکس کوچکی از مرجان های دریایی، رنگ مرجانی به دیوار اتاقتان روح شما را زنده خواهد کرد و در بلند مدت میتواند حس خوشبختی را به شما هدیه کند!
دیوار
در هر خانه ای با دقت بر روی طراحی معماری میتوان دیواری یافت که بتوان با آن بدون از بین بردن حس توازن در طراحی داخلی تضاد را عامدانه و هنرمندانه به تصویر کشید. بعد از پیدا کردن آن وقتش رسیده که با نقاش منزلتان تماس بگیرید و یا کاغذ دیواری مرجانی سفارش دهید!اتاق خواب تان چطور؟ دختران چه حسی به این رنگ دارد!؟ به نظر می‌رسد که شرکت پاتون امسال در انتخاب رنگ بسیار خوش سلیقه عمل کرده است! 
پرده
بعد از لذت بردن از این تغییرات حالا می‌توانید پرده‌های تان را انتخاب کنید! گرمای خانه‌تان کافیست؟ یا خانه‌ی شادتری میخواهید؟ برای خرید پرده به سبک خانه‌ی‌ تان هم توجه کنید. طرح، جنس، ضخامت همه و همه باید با سبک دکوراسیون داخلی منزل هماهنگ باشد.
ظروف
چه قدر ظروف رنگی در دکور منزل برایتان جذابیت دارد؟ در اصول طراحی دکوراسیون این امر به شیوه های مختلف از ضرورت بسیاری برخوردار است. امسال زمان مناسبی است که مرجانی، رنگ های هم‌خانواده و حتی متضاد آن مانند فیروزه ای و تیفانی را به دکوراسیون منزلتان اضافه کنید!
 

 طراحی دکوراسیون اتاق کودکان با رنگ مرجانی

رنگ سال جدید ۲۰۱۹ دکوراسیون

دکوراسیون رنگ سال و رنگ سال 2019


اگر می‌خواهید محتاطانه به سراغ دکوراسیون با رنگ مرجانی در سال ۹۸ بروید، روتختی یا شال برای تخت یا مبل راحتی تان گزینه مناسبی است. بعد از آن هم می‌توانید چراغ خواب کوچکی تهیه کنید و شب‌ها از گرمای آن لذت ببرید. حتی شاخه گلی با این رنگ در گلدان میز ناهارخوری شما نشاط و اشتهای کودکانتان را به حد کافی افزایش می‌دهد و تاثیرات آن را بلافاصله احساس خواهید کرد.

جدیدترین مقالات